Kontakt

Wyłącznym dystrybutorem marki Nautica Home w Polsce jest właściciel sklepu internetowego Koceo.pl – firma JKB Energo Jan Banaś wpisana do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta Miasta Bielska-Białej, o numerze NIP 5472000317, REGON 120074787, z siedzibą w 43-300 Bielsko-Biała, ul. Piastowskiej 6/7. Jesteśmy czynnym, zweryfikowanym podatnikiem podatku VAT i znajdujemy się na białej liście podatników VAT. Nr naszego konta bankowego: 02 1050 1070 1000 0092 9466 6467 (ING Bank Śląski).

Nasz Dział Obsługi Klienta jest do Państwa dyspozycji w razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z naszym funkcjonowaniem. Napisz do nas wypełniając poniższy formularz kontaktowy.

Masz bardziej sprecyzowane pytania? Masz ciekawą propozycję współpracy? Napisz do nas korzystając z adresów mailowych podanych poniżej. Wszystkie pytania i komentarze są dla nas bardzo ważne i traktowane indywidualnie.

Zakupy hurtowe

Zapraszamy do współpracy sklepy, hotele, agencje reklamowe, właścicieli sklepów stacjonarnych i online. Zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy chcą zostać naszymi partnerami i sprzedawać produkty Nautica Home.

Jako importerzy i producenci posiadamy atrakcyjne oferty na większe zamówienia: wspolpraca@koceo.pl

Social Media
Formularz kontaktowy
Scroll to Top