Tekstylia w stylu marynistycznym od Nautica Home

Nautica Home to lifestylowa marka premium. Oferuje przede wszystkim produkty zaprojektowane w stylu marynistycznym. Asortyment tekstyliów domowych obejmuje pościel, ręczniki, szlafroki, koce, poduszki dekoracyjne i wiele innych produktów.

Nautica Home oferuje przede wszystkim produkty zaprojektowane w stylu marynistycznym.

Historia firmy

Początek firmy Nautica Home datuje się na 1983 rok, kiedy jej założyciel i projektant, David Chu, postanowił wprowadzić inspirację morzem do codziennego stylu życia. Zaczynając od zaledwie kilku rodzajów odzieży wierzchniej, rozwinął firmę i uczynił ją światową marką lifestylową znaną w ponad 65 krajach. Dzięki odpowiedniemu podejściu do swojej działalności marka dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się wszechstronnością i wygodą oraz niezaprzeczalnym urokiem. Logotyp marki jest coraz lepiej rozpoznawalny i przekłada się na jej tożsamość. Obecnie marka definiowana jest poprzez oryginalną wizję odświeżonego stylu marynistycznego. Dzięki kultowym projektom, które dają wrażenie przebywania na otwartym morzu, producent pozwala pozwala swoim klientom poczuć morski klimat w swoim domu.

Dzięki odpowiedniemu podejściu do swojej działalności marka Nautica Home dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produkty, które wyróżniają się wszechstronnością i wygodą oraz niezaprzeczalnym urokiem.

Charakterystyka produktów marki Nautica Home

Produkty marki Nautica Home najczęściej przybierają barwę chłodnego granatu, błękitu i wyrazistej bieli, która jest ocieplona odrobiną czerwieni. Umożliwiają odświeżenie wnętrza za pomocą marynistycznych motywów i żeglarskich wzorów. Asortyment tekstyliów można podzielić na trzy kategorie:

1. Tekstylia do sypialni:

  • koce i narzuty wytwarzane z mieszanki akrylu i poliestru, stuprocentowej bawełny, bawełny z dodatkiem poliestru lub akrylu oraz z poliestru; występują w różnych rozmiarach i wzorach,
  • pościel produkowana ze stuprocentowej bawełny; przyjazna alergikom i przebadana na obecność szkodliwych substancji (posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100),
  • kołdry całosezonowe z poliestru o standardowych wymiarach,

  2. Tekstylia do łazienki:

  • bawełniane dywaniki,
  • ręczniki i zestawy ręczników ze stuprocentowej bawełny,
  • różnokolorowe bawełniane szlafroki,
  • dekoracje w postaci poduszek produkowanych z poliestru z żeglarskimi grafikami i wzorami.
   Produkty marki Nautica Home najczęściej przybierają barwę chłodnego granatu, błękitu i wyrazistej bieli, która jest ocieplona odrobiną czerwieni.

   Dlaczego warto wybrać tekstylia Nautica Home?

   Nautica Home przede wszystkim gwarantuje doskonałą jakość produktów. Za trwałość tekstyliów odpowiadają w dużej mierze najlepsze gatunkowo surowce i solidne wykonanie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że produkty powstają zgodnie ze standardem 100 by OEKO-TEX – od przędzy po produkt końcowy. Nie zawierają zatem szkodliwych dla zdrowia substancji i chemikaliów, więc z powodzeniem mogą być użytkowane przez alergików. Zrównoważony proces produkcyjny jest niezwykle istotną kwestią dla tej firmy. Tekstylia marki nadają dodatkowo atrakcyjny wygląd sypialni lub łazience, co jest możliwe dzięki bogatej gamie kolorystycznej tych produktów. Pościel, koce i ręczniki wykonano ze stuprocentowej bawełny, a dzięki temu są niezwykle miękkie i elastyczne. Dzięki temu tekstylia nie mechacą się i pozostają z użytkownikiem na dłużej.

   Nautica Home przede wszystkim gwarantuje doskonałą jakość produktów.
   Scroll to Top